D1: Debiut juniorów D1

D1:  Debiut juniorów D1

W sobotę (10.09.2016) o godzinie 11:00 na Stadionie Piłkarskim w Mierzynie rozpoczął się pierwszy ligowy mecz naszej najmłodszej drużyny. Nasz zespół prowadzony przez trenera Romana Szczepockiego, podejmował UKS Piotrcovia Piotrków. Do tej pory piłkarze naszej najmłodszej drużyny tylko trenowali. Od piątkowego popołudnia są już pełnoprawnymi członkami naszej piłkarskiej rodziny broniącej barw LKS Mierzyn w meczach ligowych. Sam mecz był wyrównany lecz brakowało skuteczności. Obie drużyny wykorzystywały nieliczne błędy w obronie. Pierwszą połowę lepiej zaczęła nasza drużyna, która wykonała kilka ładnych dla oka akcji, jednak gorzej było z kluczowym podaniem. Druga połowa toczyła się przeważnie w środku pola, jednak to UKS był bardziej skuteczny. Ostatecznie nasi najmłodsi zawodnicy przegrali 0-2.

Już 17.09.2016 odbędzie się kolejny mecz juniorów D1 w Bełchatowie z GKS Bełchatów, start godz.16.00. ZAPRASZAMY!